NASIL YAPARIZ?

 

Günümüzde reklam kampanyaları ve marka yönetimi genellikle bir "SÜRÜ" karakterine sahiptir: Çeşitli dijital reklam motifleri, metin reklamları, içerik öğeleri, e-posta istemleri, açılış sayfaları, baskı motifleri ve diğerlerinden oluşan bir "SÜRÜ" olarak tanımlıyoruz. Hedef gruplar çeşitli kanallar kullanır ve müşteri yolculuğu karmaşıktır. Marka yönetimi, kreatif geliştirme ve medya planlama bu nedenle eşit derecede zordur. Hikayemiz nedir, büyük fikrimiz nedir? Yalnızca mesajlarını nasıl yoğunlaştıracağını ve onları heyecan ve duyguyla nasıl dolduracağını bilenler, pazarlamadan yatırım getirisi elde edebilir ve bu etkiler pazarlama kontrolü yoluyla ölçülebilir.

Metodolojimiz işinizi, nereden geldiğinizi ve nereye gittiğinizi anlamakla başlar. Bunu, marka kimliğinizin hedeflenen hedeflere ulaşmasını sağlamak için müşterilerimize çeşitli aşamalar ve adımlar boyunca rehberlik eden bir marka metodolojisini izleyerek yapıyoruz.

Bu marka yönetimi süreci;

 

Yeni bir marka kimliği geliştirmek

Mevcut bir markayı yeniden konumlandırmak

Yerleşik bir markanın sürekli yönetimi

Veya kişisel markanız ve kimliğiniz

 

service

Araştırma ve İçgörü

Birçok farklı araştırma faaliyeti ile markanızın nasıl algılandığı hakkında çok daha fazla şey anlamanıza yardımcı olabiliriz ve bunlar gerektiği kadar basit veya kapsamlı olabilir. Herhangi bir alanda pazar zekası özellikle eksikse, pazarlama ve satış sürecindeki en zayıf alanların nerede olduğunu anlamak için araştırmaya odaklanabiliriz. Daha sonra herhangi bir sorunu kesin çözümlerle teşhis edebiliriz.

service

Dahili İletişim

Markanızı dahili olarak net bir şekilde iletmenin önemini unutmak kolaydır. Kuruluşunuzdaki herkesin neyi temsil ettiğinizi, değerlerinizi, güçlü yönlerinizi ve yaptığınız işte neden harika olduğunuzu bilmesi gerekir. Mesajınızı geliştirdikten sonra, markanızın iş gücünüzü meşgul etmek ve enerjilendirmek için etkisini en üst düzeye çıkaran dahili iletişim geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

service

Yaratıcı Kampanyalar

Yaratıcılık, şirketinizi veya ürününüzü farklı kılmak ve insanların dikkatini çekmek için çok önemlidir. Hedef müşterilerinizin kalplerinde ve zihinlerinde sıkıcı veya önemsiz olabilecek ürün ve hizmetlerle ilgili mesajlara hayat verir. Ajans'ta her zaman sizin için "BÜYÜK FİKİR" arıyoruz. Ne satarsanız satın, bizim becerimiz farklı bir bakış açısıyla kendi iyiliği için büyük ve zekice olmayan, ancak gerçekten sizin için sonuçlar sağlayan reklamlar yaratmaktır.

service

Proje Yönetimi

Harika prodüksiyon, çevrimiçi ve çevrimdışı her projenin merkezinde olmalıdır. Fikir ne kadar harika olursa olsun, mümkün olan en uygun maliyetli ve en hızlı şekilde üretilmesi gerekir. Bunun ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve çok farklıyız – üretimi operasyonlarımızın önemli bir parçası haline getirme kararı aldık. Bu, 300 sayfalık bir ürün kataloğundan bir e-ticaret sitesine kadar herhangi bir projeyi sıkı bir şekilde kontrol edebileceğimiz anlamına gelir - bu, bizi farklı kılan en önemli unsurlardan biridir. En kısa teslim tarihlerine kadar uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

service

Promosyon Ürünleri

Ürünler, markanızı 7/24 görünür ve müşterilerinizin önünde tutmanın çok uygun maliyetli bir yoludur. Yıllar içinde kalemden Post-it'e kadar 1000'lerce promosyon ürünü ürettik. Ayrıca, sizi rakiplerinizden ayıracak yeni ve farklı bir şeyler aramak için her zaman arayış içerisindeyiz.

service

Web sitesi tasarımı

İlk izlenimlerin ne kadar kritik olabileceğini herkes bilir ve amacımız bu ilk izlenimi kalıcı hale getirmektir. Web, şüphesiz herhangi bir bilgi toplama görevi için ilk başvuru noktası haline geldi. Şirketiniz, yalnızca güvenilirlik amacıyla kim olduğunuzu kontrol etmekten veya üretebileceğiniz bir pencere öğesinin kullanılabilirliğine kadar herhangi bir nedenle "Google'da" arandığında, onların sorularını yanıtlamak için yalnızca birkaç saniyeniz vardır. O saniyeleri sayıyoruz.