LAPS BRANDING NEDİR?

LAPS Branding düşünürler, tasarımcılar, geliştiriciler ve stratejistlerden oluşan bir ekiptir. Amaçlı, tutkulu markalar yaratıyoruz.

Her markanın anlatılmayı hak eden çekici bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Markaların parçalarının (estetik, işlevsellik, içerik ve görsel) toplamından daha büyük olduğunu anlıyoruz, hepsi el ele çalışıyor ve her öğe olağanüstü olmalı.

İş birliği içinde çalışıyoruz. Yaratıcı zekâmız, müşterimizin katkısı, uzmanlığı ve genel yatırımı ile en iyi şekilde eşleşir. Halihazırda var olan bir şeyin ardından bir proje modellemek yerine yenilik ve keşifle uğraşmayı tercih ederiz.

Dürüst ve doğrudanız. Müşterilerimizden ve ortaklarımızdan daha azını beklemiyoruz. Sayılar, arama motorları, pazarlar veya metrikler için değil, insanlara yönelik markalar yaratıyoruz. İkincisi önemli olsa da anlamaya çalıştığımız en kritik unsur, müşterilerimizin hizmet verdiği kişilerdir.

Hiper bağlantılı ve gürültülü bir pazarda, müşteri güveni ve sadakati oluşturmak ve sürdürmek her zamankinden daha zor. Rakipler ve tüketiciler arasında alaka düzeyini korumak hem yaratıcılık hem de strateji gerektirir.

Müşterilerimizin güçlü markalar oluşturmasına ve sürdürmesine yardımcı oluyoruz.

Yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve markanızı basılı ve dijital medyada sürekli olarak ifade etme yeteneğine sahibiz.

Çalışma Sürecimizshape
icon

MARKANIZ İÇİN YARATICI ORTAKLIK

Hikayenizi, değerlerinizi yansıtacak ve izleyicilerinize ilham verecek şekilde anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Fark yaratan bir marka ve görsel kimlikten işlevsel bir web sitesine; rafine baskı parçalarına ve ambalajlara yönelik sağlam bir ürün lansmanı stratejisiyle, umursayan markalarla çalışma konusunda tutkuluyuz ve markanızın en iyi versiyonunu ve vizyonunuzu dünyayla paylaşmaya kendimizi adadık.

icon

ODAĞIMIZ

Marka gücü oluşturuyoruz. Tüketici ihtiyaçlarını anlamlı ve akılda kalıcı marka fikirlerine dönüştürüyoruz.
İnsanlar kendilerine göre uyarlanmış dijital deneyimlere oldukça açık ve bir markanın müşterileriyle bu bağı kurması için, herkese uyan tek bir sosyal strateji diye bir şey olamaz. Dolayısıyla, işletmeniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, kampanyanız markanın kendisi kadar benzersiz olmalıdır.
"Eski günlerdeki gibi öylece bir marka inşa edemezsiniz, işinizi büyütmek için kültürel bir harekete ve sürekli bir marka değerlendirmesine ihtiyacınız var."    MesutTurker